Zamknij  Ogłoszenia XXIX Niedziela Zwykła 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXIX NIEDZIELA  ZWYKŁA 22. 10. 2017
1.    Dzisiaj rozpoczęliśmy tydzień misyjny. Taca jest przeznaczona na misje.
2.    Również dzisiaj o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji lekarzy, pielęgniarek, pracowników szpitali i aptek i tych wszystkich, którzy posługują chorym.
3.    W miesiącu październiku różaniec w dni powszednie odmawiamy po Mszach św. wieczornych, a w niedzielę o godz. 16.30. Różaniec dla dzieci codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
4.    W środę na Mszę świętą na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich, którzy podjęli się Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Nienarodzonego. Prosimy przynieść ze sobą świece adopcyjne.
5.    Ostatnia część katechezy przedślubnej dla narzeczonych  - w piątek o godz. 20.00 w sali domu parafialnego.
6.    W sobotę 28 października  przypada Uroczystość Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, głównych patronów diecezji. W tym dniu zapraszamy wszystkich, a szczególnie Róże Różańcowe i Bractwo Niepokalanego Poczęcia, na Mszę Św. o godz.18.00 podczas której będziemy się modlić o potrzebne łaski dla ks. Tadeusza z okazji imienin.
7.    Przyszła niedziela w naszej diecezji będzie „Niedzielą Panamską”. Po każdej Mszy św. będą rozdawane ulotki informujące o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży w Panamie - „Poleć z nami do PANaMY” oraz będą zbierane  do puszek ofiary na ten cel.
8.    Za tydzień w niedzielę zapraszamy  na Różaniec o godz. 16.30 oraz na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji Ojczyzny.
9.    Ofiary składane na tacę za tydzień w niedzielę będą przeznaczone na spłatę długu związanego z rozbudową naszego kościoła.
10.    Przyjmujemy na wypominki listopadowe. W intencji tych zmarłych będą odprawiane Msze św. od 1 do 8 listopada. W intencjach zmarłych poleconych na wypominki roczne będziemy się modlić w każdą niedzielę przed sumą oraz we wtorki podczas Nieszporów za zmarłych. Na wypominki przyjmuje dzisiaj br. Krzysztof przy kancelarii. Osoby chcące poświęcić 1 listopada po mszy św. na cmentarzu nowy pomnik prosimy o zgłoszenie w kancelarii. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem cmentarza zabrania się prowadzenia prac na cmentarzu bez uzgodnienia z administracją cmentarza.
11.    W Wigilię Wszystkich Świętych tj. we wtorek 31 października od godz. 19.00 trwać będzie  w naszym kościele Noc Świętych. W programie Uroczyste wniesienie i przywitanie  relikwii świętych, Nieszpory za zmarłych, Adoracja Najświętszego Sakramentu i pochód ulicami Skórca - jako nasze wynagrodzenie Panu Jezusowi i przeciwstawienie się kultowi halloween.
12.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom Gołąbka. Sprzątali: Ewa i Zbigniew Bajbert, Agata i Andrzej Bajbert, Mariola Płatkowska, Jerzy Guzek, Agnieszka Karasińska, Krystyna Pucyk, Stanisław Guzek, Aneta Bareja, Jolanta Wiącek. Na poniedziałek i sobotę zapraszamy mieszkańców Gołąbka wg listy wywieszonej w gablocie.
13.    Dziękujemy nowożeńcom Aleksandrze zd. Borkowska oraz Michałowi Mioduszewskiemu za dodatkową ofiarę złożoną przy ślubie na kościół.
14.    Dyrektor Wojciech Zgorzałek w imieniu Szkoły oraz klubu sportowego „Naprzód” zaprasza do wzięcia udziału w III Skórzeckim Biegu Niepodległości. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal. Wydarzenie to odbędzie się 5 listopada bieżącego roku pod honorowym patronatem Wójta Gminy Skórzec – Pana Stanisława Kalińskiego. Szczegółowe informacje są wywieszone w gablocie.
15.    W dniu 31 października w Przychodni „Novamed” w Dąbrówce Ług w godz. od 8.00 do 10.00 odbędzie się badanie wzroku i pomiar ciśnienia śród gałkowego. Cena 15 zł. Zapisy w rejestracji lub telefonicznie.
16.    W minionym tygodniu odeszli do Pana: Janina Olszewska, lat 95, z Żelkowa, Irena Miros, l. 88, z Dąbrówki Nowej i Zdzisław Więckowski, l. 86, z Dąbrówki Stany. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ogłoszenia XXVIII Niedziela Zwykła 2017

 

Ogłoszenia XXVII Niedziela Zwykła 2017

 

Ogłoszenia XXVI Niedziela Zwykła 2017

 

Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła 2017

 

Podwyższenia Krzyża Św. 2017

 

Strona 1 z 76 następna » Idź do strony


„SMS z Nieba” to niekomercyjna inicjatywa, w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie. czytaj więcej »

Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 19, 08-114 Skórzec
tel. 0-25 631 28 24
wyślij e-mail
rss aktualności rss ogłoszeń rss ewangelii