Zamknij  Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  16.09.2017
ODPUST PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚW. (XXIV NIEDZIELA  ZW.)
 
1.    Dzisiaj po wszystkich Mszach św. będzie ucałowanie relikwii Krzyża św. Intencje do Cudownego Krzyża będzie przyjmował br. Krzysztof  przy kancelarii. W tych intencjach będzie sprawowana Msza św. w każdy I piątek miesiąca o godz. 18.00 (zarówno za żywych jak i umarłych). Intencje będą czytane o godz. 17.45 w każdy pierwszy piątek miesiąca.
2.    Młodzież przed kościołem rozprowadza najnowszy numer kwartalnika "W cieniu Krzyża", a w nim m.in.: wywiad z s. Teresą, wywiad z siostrą przełożoną Anitą Piaścik, ks. Grzegorz pisze o młodych i ich powołaniu, a także galeria zdjęć z pożegnania s. Teresy. Cena gazetki 3zł. Za każdy dodatkowy grosz, młodzież składa serdeczne Bóg zapłać!
3.    We wtorek 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Na Mszę św. o godz. 16.30 zapraszamy ministrantów i wszystkie dzieci. Natomiast na godz. 18.00 zapraszamy młodzież rozpoczynającą przygotowanie do bierzmowania (klasy 7) oraz kontynuujących przygotowanie. We wtorek nie będzie nieszporów za zmarłych.
4.    W piątek 21 września ks. Mateusz odchodzi swoje Imieniny. W intencji dostojnego Solenizanta będziemy się modlić na Mszy św. o godz. 18.00, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy.
5.    Spotkanie dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. oraz ich rodziców odbędzie się za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
6.    Spotkania scholi dziecięcej odbywają się w soboty o godz. 13.30. Siostra Sylwia serdecznie zaprasza.
7.    Katecheza (cztery części) dla rodziców i chrzestnych przed chrztem św. dzieci w październiku wyjątkowo będzie w piątek 27 września o godz. 19.00 w sali domu parafialnego.
8.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła mieszkańcom  Skórca. Na poniedziałek i sobotę zapraszamy do sprzątania mieszkańców ul. Kameckiego wg listy wywieszonej w gablocie przed kościołem.
9.    W tym tygodniu na Mszach św. o godz. 18.00 będziemy dziękować za zbiory od mieszkańców: w poniedziałek – Dąbrówki Stany, środę – Gołąbka, czwartek – Żelkowa Kolonii ul. Spokojnej, w sobotę – Dąbrówki Ług w intencji zmarłych cierpiących w Czyśćcu.
10.    W minionym tygodniu odeszła do Pana:  śp. Alina Zając, l. 74 ze Skórca. Wieczny odpoczynek…

Ogłoszenia XXIII Niedziela Zwykła 2018

 

Ogłoszenia XXII Niedziela Zwykła 2018

 

Ogłoszenia XXI Niedziela Zwykła 2018

 

Ogłoszenia XX Niedziela Zwykła 2018

 

Ogłoszenia XIX Niedziela Zwykła 2018

 

Strona 1 z 84 następna » Idź do strony


„SMS z Nieba” to niekomercyjna inicjatywa, w której rozsyłane jest Słowo Boże, myśl świętego oraz newsy na tysiące telefonów komórkowych na całym świecie. czytaj więcej »

Parafia pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła
ul. Siedlecka 19, 08-114 Skórzec
tel. 0-25 631 28 24
wyślij e-mail
rss aktualności rss ogłoszeń rss ewangelii