Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 

XVI Niedziela Zwykła 18. 07. 2020

1.     Codziennie Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, a o 17.25 różaniec. Zapraszamy Róże Różańcowe i poszczególne rodziny do odmawiania różańca. Dziękujemy Różom Różańcowym i rodzinom, które już prowadziły różaniec. Na poszczególne dni można się zapisać w zakrystii. W soboty różaniec po Mszy św. porannej.

2.       W niedzielę przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po wszystkich Mszach św. poświęcenie pojazdów.

3.     W dniu 2 sierpnia wyruszy 41 Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę. W Skórcu pielgrzymi będą między godz. 9.30 a 12.00. Dla pielgrzymów chcemy przygotować gorący posiłek, dlatego prosimy nie przynosić kanapek i napoi, a złożyć ofiarę do puszek na ten cel za tydzień po Mszach św. Prosimy o pomoc w przeprowadzeniu zbiórki oraz w przyjęciu pielgrzymów w poniedziałek 2 sierpnia.

4.   W dniu 22 lipca w godzinach od 13.00 do 14.00 w Przychodni Zdrowie odbędzie bezpłatne badanie wzroku.

5.   Od poniedziałku 19 lipca poza parafią będą sprawowane Msze św. zamówione przy pogrzebie: za śp. Helenę Kosieradzką – 6 intencji, śp. Łucję Guzek – 6 intencji, śp. Zofię Mikus – 6 intencji, śp. Józefa Marciszewskiego – 9 intencji. W kościele będziemy intencje czytać podczas Mszy św. wieczornych, w niedzielę o 9.00.

6.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty mieszkańcom Skórca. Na poniedziałek zapraszamy mieszkańców ul. Skórzeckiej, na sobotę - ul. Armii Krajowej, na poniedziałek 26 lipca - ul. Kościelnej. Od soboty 31 lipca będą wyznaczeni mieszkańcy Żelkowa Krza.

7.       W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Janusz Serowiec, l. 76, z Żebraka, śp. Marian Skaruz, l. 92, z Żelkowa Kolonii. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…