Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 

III Niedziela Zwykła 23. 01. 2022

1.     W zakrystii są do nabycia świece gromnice w cenie 9 i 12 zł.

2.  We wtorek obchodzić  będziemy odpust parafialny ku czci Nawrócenia św. Pawła Apostoła. W dniu Odpustu Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00; 9.00; 12.00; 16.30 i 18.00.

3.   W sobotę siostry sercanki zapraszają dziewczęta na dzień skupienia. Szczegóły i zapisy u siostry Sylwii.

4.  W dniach 7 – 11 lutego siostry Sercanki organizują Ferie dla dzieci od 7 do 11 lat w domu parafialnym. Zapisy u siostry Beaty. Telefon jest wywieszany w gablocie.

5.    Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie oraz za złożone ofiary. Jeżeli ktoś nie mógł przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, a chciałby to uczynić, to prosimy o zgłoszenie w zakrystii. Dodatkowa kolęda odbędzie się dzisiaj w godzinach popołudniowych i w sobotę 28 stycznia.

6.   Od poniedziałku poza parafią będą odprawiane Msze św. zamówione przy pogrzebie: za śp. Ryszarda Walasa – 13 intencji, za śp. Sabinę Wróbel – 10 intencji, śp. Henrykę Prokurat – 4 intencje, od wtorku za śp. Mariannę Cymbalińską – 9 intencji, w piątek za śp. Stanisławę Kuźma, w sobotę za śp. Adama Świerczewskiego.

7.   Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty mieszkańcom Żelkowa Kolonii i Nowych Igań. Na poniedziałek zapraszamy mieszkańców Nowych Igań, a na sobotę mieszkańców Dąbrówki Wyłazy Małe. Od poniedziałku 31 stycznia będą wyznaczeni mieszkańcy Wyłaz Dużych.

8.  W minionym tygodniu odeszła do Pana: śp. Alina Jastrzębska, l. 80, z Dąbrówki Stany, Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….